Wnętrze w stylu skandynawskim

- jakie rolety dobrać

Styl skandynawski to absolutny hit ostatnich lat, gdy chodzi o aranżację wnętrz. Prostota, minimalizm i funkcjonalizm, ale w ciepłej, przytulnej odsłonie… jeśli i Ty kochasz tę estetykę, doskonale Cię rozumiemy. I nam jest ona bardzo bliska. 

Stworzenie aranżacji w stylu skandynawskim nie jest dziś trudne – i w meblowych sieciówkach i w bardziej kameralnych sklepach (offline i online), czeka mnóstwo mebli i akcesoriów spójnych z tą estetyką.

Kluczowe dla niej są materiały – naturalne, przede wszystkim drewno i kolorystyka – biele, szarości, delikatne odcienie żółcieni i błękitów. Problem pojawia się jedynie w momencie, gdy chcemy do pięknie urządzonej po skandynawski sypialni czy salonu dobrać osłony okienne. Wtedy standardowe rozwiązania prosto z hipermarketu budowlanego przestają być atrakcyjne…

Wydaje Ci się, że jedynym wyjściem są klasyczne firanki i zasłony? Nic bardziej mylnego! Na rynku rolet czekają na Ciebie przepiękne osłony okienne, które idealnie dopasują się do wnętrza zaaranżowanego zgodnie z zasadami skandynawskiego stylu. Oto kilka rozwiązań, które mogą Ci się spodobać.
facebook